EUROCAR Nové Zámky EUROCAR Nové Zámky

Corghi Exact BlackTech XR Plus

3. generácia 3D-geometrie BlackTech X Plus CORGHI s ôsmimi kamerami s vysokým rozlíšením pre maximálnu presnosť merania. Automatizácia pracovných úkonov a vysoká spoľahlivosť komponentov zabezpečuje vysokú produktivitu práce.

Technológia NIR (near infrared digital vision technology) využíva patentovaný rotačný systém 8-ich videokamier, (stereoskopické meranie – 2 kamery na každý terč), ktorý vysoko prevyšuje podobné 3D zariadenia. Táto technológia je taktiež odolná voči slnečnému svetlu. 

Karbónové svorky Spider s upínaním za pneumatiku

Ľahké a presné svorky pre 3D geometriu BlackTech X Plus Corghi. Jednoducho a bezpečne upnete za pneumatiku, bez obavy o poškodenie disku na vozidle.

Kamery

04
Automatické natáčanie kamier. Kamery sú vždy natočené do správnej polohy pre snímanie. Maximálne zjednodušenie a zrýchlenie Vašej práce. Kamery vysielajú signál na čierne terče umiestnené na kolesách, ktoré odrážajú hodnoty späť. 

Terče

05

Čierne terče sú vyrobené z ľahkého, pevného a opotrebenia odolného materiálu, ktorý umožňuje ľahkú manipuláciu a eliminuje nebezpečenstvo poškodenia prístroja a jeho častí. Terče sú vybavené slnečným filtrom, vhodné do náročných pracovných podmienok.

Softvér

EXACT PLUS je softvér na nastavovanie geometrie pre najnáročnejších! Jasná, intuitívna grafika, užívateľská prívetivosť a prispôsobiteľnosť zaručuje pohodlnú prácu pri meraní a nastavovaní.

Protokol po vykonaní práce

Po vykonaní merania si vytlačte protokol, môžete si vybrať medzi numerickým protokolom, alebo s grafickými znázorneniami pre lepšie vysvetlenie zákazníkovi